Минулого тижня у м. Вінниця відбулися перші 2 гри сезону Вінницької регіональної ліги сміху. Учасниками їх стали 3 команди гумористів із Кам’янця-Подільського: "Стархаус", "2 з половиною жінки" та "4х4", які пройшли в сезон за результатами участі у відбірковому фестивалі.

Команда "Стархаус" стала однією із найяскравіших 1/8 фіналу. З дітьми на сцені зіграв їхній тернер – Іван Люлєнов, відомий учасник команди "Ліги сміху" "Стоянівка" з Молдови. Особливість команди "Стархаус" – те, що це практично єдина цілком дитяча команда, яка бере участь у "Лізі сміху". Учасники: Віка Фроімчук, Влад Дзьордзій, Маша Сіроцінська, Поліна Вінник, Злата та Маргарита Мазур, Глєб Свирида, Влад Яловий, Сашко Ковалюк та Сашко Довгалюк. Керівник команди – Наталя Онищук. Вік учасників – від 8 до 15 років. Команда "Стархаус" дякує за наставництво тренеру Івану Люлєнову, редакторам Вінницької регіональної "Ліги сміху" Дмитро Голубєву та Рустему Ємерсалієву, а також за підтримку групі компаній "Нова будова", мовній школі "Sargoi International Community", простору розвитку "Starhouse". Наступною для кам’янецьких команд буде фінал "Подільської Ліги гумору", що відбудеться уже наступного тижня – 7 травня о 19:00 у Міському будинку культури.

Вінницька Регіональна "Ліга Сміху" – чемпіонат гумору серед молодіжних команд. У чемпіонаті беруть участь молодіжні команди з Вінницької області, а також з інших міст. Вони змагаються в майстерності розсмішити публіку і журі за всяку ціну. У цій битві всі засоби хороші, крім нудних і несмішних: дотепні й актуальні жарти, забавні скетчі, буфонада, розіграші та пародії. Сезон гри триває протягом року на вибування, нічия в грі виключена, будь-який спір вирішує батл. Починають сезон 14 команд, у фіналі зустрічаються дві. Суддівство здійснюють сім зірок шоу-бізнесу. Вони ж виконують роль тренерів, що грають. Команда – переможець та фіналісти Вінницької регіональної ліги сміху беруть участь у фестивалі телевізійної версії "Ліга Сміху".